Responsive image

Sıramatik Yazıcısı ve Led Ekranları

Sıramatik Numaratör Ekranı Ve Klavyesi

Aile Hekimleri (ASM), Bankalar, Noterler, Belediyeler, Hastaneler, Fastfood Zincirleri, Bakım İstasyonları için tasarlanmış tak çalıştır sıra termal yazıcısıdır.

WIFI ile ağınıza bağlayarak yada tamamen bağımsız çalıştırabilirsiniz.

DROID Teknoloji WIFI sıramatik printer sayesinde sırada kaç kişi olduğunu bilgisayaraınız üzerinden görebilir ve bilgisayarınız üzerinden ziyaretçinizi çağırabilirsiniz

Bilgisayarınızdaki arayüzden sıra limiti belirleyebilir, yazıcını belirlediğiniz sayıda numarayı verdikten sonra yeni gelen ziyaretçilere Limit Doldu bilgisini yazdırmasını sağlayabilirsiniz.

Yazıcıyı bilgisayarınızdan kapatabilir yeni ziyaretçilere sıra vermesini engelleyebilirsiniz.

Kaç ziyaretçinin sırada olduğunu görebilir iş yoğunluğunuzu buna göre düzenleyebilirsiniz.

Ziyaretçileriniz üzerinde bulunan QR kodu taratarak sıralarını cep telefonları üzerinden takip edebilirler bu sayede bekleme alanındaki yoğunluk azaltılabilir.Şık ışıklı, yaylı ve kaliteli butonu ile (membran buton kullanılmamıştır!) uzun yıllar sorun çıkarmadan çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Çok butonlu (birden fazla sıra durumlarında) ürünlerimiz ve arayüzlerimizde bulunmaktadır

Sıramatik Numaratör Ekranı Ve Klavyesi

Aile Hekimleri (ASM), Bankalar, Noterler, Belediyeler, Hastaneler, Fastfood Zincirleri için tasarlanmış tak çalıştır sıra çağrı sistemidir.

Klavye kullanıldığı için (membran tuş takımı kullanılmamıştır) kullanımı çok kolay ve dayanıklıdır. USB keypad (klavyenin numlock kısmım) ile çalışır edüstriyel tasarımdır.Tek taraflı çift taraflı tasarımların yanı sıra kablosuz ve lcd ekran tasarımlarımızda mevcuttur.

P10 panelden üretilen ekranlarımı dış ortamda çalışmaya uygundur. İstenen ölçüde ve çift taraflı olarak isteğe göre üretim yapabilmekteyiz.

DROID Teknoloji tarafından geliştirilen kablolu sıra çağrı sistemimiz endüstriyel bir üretimdir. Klavyenin numpad kısmı ile çalışmaktadır bu sayede uzun süre hizmet verebilecektir ve arıza durumunda piyasadan bulacağınız benzeri bir klavye ile değiştirebilirisiniz. Ekranda aynı anda iki müşterinin sıra numarası görünmektedir bu sayede müşterinizin numarasını kaçırma ihtimali azalmış olur. Klavyedeki artı tuşuna basarak bir önceki gönderdiğniz sayının bir fazlasını ve eksi tuşuna basarak bir eksiğini tek tuşla ekrana gönderebilirsiniz böylece her seferinde klavyeye sayı yazmak zorunda kalmazsınız. İnternet olan mekanlarda server üzerinden sınırsız ekrana veri gönderme özelliğine sahiptir. Kablosuz olarak başka ekranlara ve hatta lcd TV lere veri gönderebilir.