Bulut Teknolojili Döviz Panosu

Droid teknoloji ve Led Sistem İşbirliği ile hayata geçirilen bulut teknoloji döviz panosu ile artık panolarınızı kaç tane olduğuna ve hatta hangi şubede olduğuna bakmaksızın aynı ekrandan kontrol edebilirsiniz.

Tamamen Kablosuz Altyapı

Bulut altyapısı sayesinde panolarınız tamamen kablosuz çalışmaktadır sizi birsürü kablo çekmekten kurtarır. Tak çalıştır teknoloji ile fişini prize takmanız ve şifreyi girmeniz yeterli.

Yüksek Kalite Şık Tasarım

Teknolojik altyapıya verdiğimiz önemi estetik ve kaliteli malzeme seçimindede gösteriyoruz ve mağazanıza en şık çözümü üretiyoruz. Kaliteli malzeme ve tasarımın birleşimi olan panolarımız sınıfından sadece yüksek teknolojik altyapı ile ayrılmaz, aynı zamanda tasarım ve dayanıklılık olarakta farkını ortaya koyar.

Acaba Geçen Hafta Bizde Dolar Nekadardı ?

Panolarınızda yapılan hertürlü veri değişikliği (Alış Fiyatı veya Satış Fiyatı gibi) serverımızda saklanır ve istedğiniz zaman bu verilere ulaşarak geriye dönük rakamlarınızı takip edebilirsiniz.

Oteller İçin Otomatik Güncellenen Fiyatlar

Oteller için geliştirdiğimiz farklı çözünürlükteki p5, p6, p10  paneller ile döviz fiyatları otomatik güncelleniyor. Sizin yerinize tüm güncellemeleri otomatik olarak yapan altyapı ile  döviz kurundaki dalgalanmalardan etkilenmeyin . Üstelik alış ve satış iskonto oranlarınızı sistem üzerinde belirleyin ve gerisini tabelanıza bırakın.  Bu ürünümüzde Led Paneldir bir televizyon değildir bir bilgisayara bağlı çalışmaz ve bir bilgisayara ihtiyaç duymaz ürün devre kartı üzerinde bulunan wifi modül aracılığı ile internetiniz üzerinde döviz fiyatlarını çeker ve belirlediğiniz iskonto oranını hesaplayıp ekrana otomatik yazdırır.

Basit Arayüz

acmatik.com web sitesi üzerinde bulunan her firmanın kendisine ait şifreli arayüzü sayesinde ürünlerinizi bir noktadan kontrol edebilirsiniz. Basit arayüzü ile isterseniz belirlediğiniz iskonto oranlarında değişikliği hesaplayıp ekranlarınıza otomatik yazdırabilirsiniz yada manuel modu ile bütün panolarınıza aynı anda kendi girdiğiniz veriyi  yazdırabilirsiniz. acmatik.com döviz verilerini farklı kurumlardan alarak işmektedir bu sayede verilerin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Otomatik fonksiyonunda veriler server üzerinde işlenmekte ve iskonto oranlarınız hesaplanarak ekranlara otomatik yazdırılmaktadır, döviz kurundaki dalgalanmalar panolarınıza otomatik yansıtılmaktadır.