AÇ Matik Online Isı ve Nem Takip Sensörü

Sensör ailesine yeni katılan cloud ısı ve nem takip sensörü ile ortamınızın sıcaklığını internet üzerinden takip edin ve istediğiniz değerler arasında kalmasını sağlayın.  Ortam belirlediğiniz eşik değerlerin dışına çıktığında üzerinde bulunan kuru kontak sayesinde istediğiniz bir cihazı devreye alabilir hatta alarm devreye sokabilirsiniz.

Minimal Yapı ve Basit Kurulum

Acmatik tarafından soğuk zincir ve depo ortam takibi için özel olarak geliştirilen Takip (1) minimal yapısı (6cm x 5cm x 2cm) sayesinde kurulum alanı açısından size alan kazandırır. WIFI ile direk bağlantı kurabilmesi sayesinde kurmanız bir dakikanın altında gerçekleşebilir, prize takın şifreyi girin ve internetten izlemeye başlayın hepsi bu kadar.

İhtiyaca Özel İmalat Seçenekleri

Takip (1) in devre tasarımı, programlama ve bulut altyapısı tamamen AÇ Matik tarafından geliştirilmiştir, bu sebeple ihtiyaca göre programlama veya tümden yeniden tasarım yapılma imkanı vardır.

Tüm Veriler Kayıt Altında

Isı nem takip sistemiyle saptanan tüm veriler server da kayıt altına alınmakta ve kullanıcı arayüzünden görülüp kayıtlar yazdırılabilmektedir. Depo ısı ve nem durumunu kablosuz olarak izleyebilir geriye dönük tüm verilerinizi otomatik saklayabilirsiniz.